Gizlilik Politikası

  • Bu beyan DaktiNetwork.com ‘un gizlilik politikasını içerir. DaktiNetwork.com web sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.
  • DaktiNetwork.com kredi kartı bilgileriyle ödeme almamaktadır, bu sebeple kredi kartı bilgilerinizi internet sitemiz üzerinde hiçbir bölgede paylaşmanıza gerek yoktur.
  • DaktiNetwork.com üyelik aşamasında ve daha sonrasında sizden bazı kişisel bilgilerinizi talep eder. Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi, DaktiNetwork.com ekibi olarak birinci önceliğimizdir. Bu nedenle vermiş olduğunuz bilgiler; siparişleri ulaştırma, kullanıcılarla iletişim gibi durumlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.
  • Sistemle ilgili sorunların tespiti ve söz konusu sorunların en hızlı şekilde giderilebilmesi için, DaktiNetwork.com, gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.
  • Sitemizdeki kayıt formları, sipariş formları, anketler ve yarışmalarda, irtibat bilgilerinizi (adınız, soyadınız, email adresiniz, telefon numaralarınız ve posta adresiniz) vermeniz talep edilmektedir. Yukarıda bahsedilen kişisel bilgileriniz; siparişlerinizi almak, ürün ve hizmetlerimizi sunmak, siparişlerinizi ulaştırmak ve siparişleriniz ile ilgili bilgi vermek, ürünler ve hizmetler hakkında pazarlama amacıyla sizinle irtibata geçmek, bilgilerinizi güncellemek, üyeliğinizi yönetmek ve sürdürmek, ilginizi çekebilecek ürün ve hizmetleri önermek ve 3. şahısların teknik, lojistik ve benzeri diğer işlevlerini bizim adımıza yerine getirmelerini sağlamak amacıyla kullanılmaktadır.
  • DaktiNetwork.com üyesi olduğunuz andan itibaren, aksi tarafınızdan talep edilmediği sürece, zaman zaman bilgilendirme emailleri, e-mail adresinize gönderilebilir. Dilediğiniz zaman bu e-maillerle ilgili değişiklik yapma, hizmetten vazgeçme ve yeniden başlatma hakkınız bulunmaktadır. Bu e-maillerin içeriği; satın almış olduğunuz ürün veya ürünlerle ilgili bilgilerden, ilgileneceğinizi düşündüğümüz diğer ürünlerden, 3. kişilerin reklamlarından ve benzeri bilgilerden oluşabilir. Demografik bilgiler, sitemizi kullanıcılarımızın ilgi alanlarına göre uyarlamak için kullanılmaktadır. Bu bilgiler, reklamların hedef kitleye uyarlanabilmesini temin etmek maksadıyla ve yalnızca diğer kullanıcılara ait bilgilerle birlikte olmak üzere, reklam verenlerle paylaşılabilir. Bu bilgilerde herhangi bir şekilde kişisel bilgi verilmez, sadece şirket olarak kullanıcı eğilimleri ile ilgili bir takım çıkarımlar yapmak ve segmentasyon amacıyla kullanılır. Toplanan mali bilgiler satın aldığınız ürün ve hizmetleri size fatura etmek için kullanılmaktadır.
  • Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için sitemizdeki iletişim bölümünden bize email gönderebilirsiniz. DaktiNetwork.com üyelik iptal işleminizi destek@elisicanta.com adresine email göndererek gerçekleştirebilirsiniz.

İletişim

SITE DEMODUR, ALISVERIS YAPILMAMAKTADIR.